Tajemny Krąg (The Secret Circle) - Polskie Forum Fanów Serialu

Tajemny Krąg (The Secret Circle) - Forum Fanów Serialu dostępne po zalogowaniu.

Ogłoszenie

Srutututu ogłoszonko

#1 2012-01-08 14:41:16

 Grocholinka

Pogromca Czarownic

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 119
Punktów :   

Regulamin

Jest to polskie forum fanów serialu "The Secret Circle", które razem wszyscy tworzymy, a zatem i wszystkich nas obowiązują pewne zasady, które pomogą nam zgodnie współgrać. Dotyczy to każdego niezależnie od tego, czy ktoś jest adminem, moderatorem lub zwykłym użytkownikiem.

1. Pamiętamy o tym, by na określony temat wypowiadać się w wątku dla niego stworzonym. Jeśli takowy jeszcze nie istnieje, to zawsze można go stworzyć i odpowiednio też zatytułować.
2. Miejmy na uwadze to, że niektórzy użytkownicy mogą być w trakcie oglądania wcześniejszych odcinków, dopiero zaczynają przygodę z serialem, a zatem pamiętajmy, by nie wypowiadać się wprzód w nieodpowiednich wątkach, gdzie zaglądają i Ci nowi fani serialu, którzy niekoniecznie chcą wiedzieć, co wydarzy się w odcinkach, których jeszcze nie widzieli.
3. Szanujmy siebie nawzajem i dyskutujmy, pamiętając zawsze o kulturze wypowiedzi. Bardzo niemile widziane są w postach i na chatboxie wszelkie wulgaryzmy i wypowiedzi jawnie obrażające kogoś.
4. Forum to nie jest korkowa tablica, do której można przypiąć reklamę, ani też nie jest to miejsce, w którym będziemy sobie "nabijać" posty na siłę, aby tylko mieć ich jak najwięcej. Nie o to nam chodzi, prawda? Jeśli tutaj jesteś, to nie po to, aby śmiecić, ale po to, aby zadawać pytania jak i samemu udzielać odpowiedzi, a także i dzielić się zgromadzonymi materiałami i własnymi opiniami.
5. Złamanie regulaminu może skończyć się zbanowaniem.

I jeszcze jedno... Dział z odcinkami z napisami polskimi, jak i w wersji oryginalnej do pobrania widoczny jest od dziesięciu postów opublikowanych na forum.


http://i.imgur.com/WswI6.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ech vĂ˝robce Na Firmy Foreigner bank loan www.turysta24h.pl www.dzieciwdomu.pl grzejniki wrocław